Wypożyczalnia odkurzaczy piorących / pranie dywanów Warszawa

https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/

Specjalistyczna wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Trudnimy się wypożyczaniem sprzętów do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy urządzenia ekstrakcyjne marki Karcher. Oferowane sprzęty są regularnie naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem przekazujemy 2 ssawki: do czyszczenia foteli oraz do czyszczenia dywanów.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 1 dzień lub od piątku do poniedziałku. Odkurzacz można wynająć bezpłatnie w biurze firmy. Na obszarze stolicy i podwarszawskich gmin np. w Pruszkowie czy Konstancinie dostarczamy i odbieramy ekstraktor wprost do Klienta.

Trzeba prać tapicerkę przynajmniej raz na 12 m-cy. Dzięki okresowemu praniu można zatrzymać na dłużej atrakcyjny stan mebla. Wewnątrz materiału gromadzi się duża ilość bakterii. Dodatkowo poplamiona powierzchnia nie wygląda atrakcyjnie.

Specjalistyczne firmy z Warszawy zazwyczaj zalecają czyszczenie dywanów metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu powierzchni roztworem wody i proszku. To nieskomplikowana i wyjątkowo skuteczna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy realne jest usunięcie wszystkich plam z sofy? W zdecydowanej większości tak. Starannie dobrana metoda wraz z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz dobrymi proszkami do czyszczenia pozwala wyeliminować bardzo ciężkie zabrudzenia, jakie źle wpływały na „look” narożnika.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat prania. Sprawdź: pranie dywanów Warszawa

https://www.wypozyczalniaodkurzaczy.pl/